Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

 

İnsanların yaşam hikâyelerindeki en kötü sonuçlar,  önceden öngörülemeyen kaza, hastalık, doğal felaketler, kazalar sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu tür nedenlerin herkesin yaşayabileceği şeyler olması sebebiyle, önceden tedbir almak suretiyle bu tür olaylardan korunmak mümkün olabilmektedir. Önceden öngörülemeyen risklere karşı, maddi manevi güvencelere kavuşmak için tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak önemli avantajlar sağlamaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?
Bu sigorta modelinde aslında bireylerin hali hazırda var olan sosyal güvenlik kapsamını, daha da genişletip detaylandıran bir ek sigorta yöntemidir. Kişinin ek olarak fayda sağlamak üzere özel sağlık hizmetlerinin çerçevesinin genişletilerek, en düşük maliyetlerle en üst düzeyde tedavi olanaklarının elde edilmesini sağlar. Kişilerin sosyal güvenceleri olsa bile, pahalı maliyetler gerektiren hastalıkların tedavisinin özel sağlık kurumlarında yapılabilmesine ve tedavi ihtiyaçlarının karşılanmasına olanak sağlar. Ayakta veya yatarak geçirilen birçok hastalık durumu tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamındadır.

•    Radyoterapi
•    Cerrahi Müdahaleler
•    Yoğun Bakım
•    Anjiyo
•    Diyaliz
•    Kemoterapi
•    Özel Oda ve Refakatçı Giderleri

Tamamlayıcı sağlık sigortası bu tür sağlık sorunlarında, özel bakım imkânları ve tedavinin gerektirdiği şartların yerine getirilmesine olanak sağlamaktadır.
 

#sağlıksigortası #tamamlayıcısağlıksigortası #özelsağlıkhizmetleri #sakaryasigortafirması #dlgsigorta

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

BU SAYFAYI PAYLAŞ


Müşteri Yorumları

Sizleri de DLG Sigorta farkını yaşamaya davet ediyoruz.

Memnuiyetinizi, istek ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız. Düşünceleriniz bizim için çok değerli...